Lemeks on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on 26 tegutsemisaasta jooksul arenenud üheks suuremaks puidu- ja metsatööstuskontserniks Eestis. Lemeks Gruppi kuulub üle 30 tütar- ja sidusettevõtte, mis annavad tööd enam kui 850 inimesele. Grupi 2018. aasta käive oli ca 200 mln eurot.  

Meie missiooniks on anda Eesti puidule lisandväärtus kohapeal, osaledes puidu väärindamise ahelas metsa kasvatamisest lõpptarbija tooteni. Oma tegevuses peame oluliseks vastutustundlikkust ja keskkonnasõbralikkust. Oleme innovaatilised, väärtustame traditsioone ning väärikat ajalugu.

 

Ootame oma meeskonnaga liituma

ANALÜÜTIKUT

Oma töös analüüsid  äriprotsesside efektiivsust, hindad üksuste ja projektide kasumlikkust ning esitad omapoolsed järeldused ja  ettepanekud.

Oled tugev kandidaat, kui suudad tõlgendada numbreid ja tunned väga hästi Excelit, näed nii detaile kui tervikpilti ning suudad luua seoseid. Sul on erialane kõrgharidus ning kasuks tuleb eelnev töökogemus andmete analüüsiga.

Meie juures ootab Sind vastutusrikas ja huvitav töö, tublile tööle vääriline tasu, arenguvõimalused, vahvad kolleegid ja ägedad tiimiüritused. Toetame sportlikku eluviisi ja panustame turvalisse ning tervisesõbralikku töökeskkonda.

Kui tunned, et see töökoht sobib just Sulle, ootame Sinu CV-d koos motivatsioonikirjaga     

 e-mailile personal@lemeks.ee hiljemalt 19.06.2019. a.

Võimalik on kandideerida ka www.cvkeskus.ee ja www.cv.ee keskkonnas.

Info: Kaja Kuus, personalijuht, tel 5198 4957, e-mail kaja.kuus@lemeks.ee

Lisainfo ettevõtte kohta www.lemeks.ee

Sulge menüü