Tudeng, esita meile oma projekt! 

On sul mõttes mõni idee või projekt, mille sooviksid teoks teha, kuid tunned, et vajaksid selleks lotovõitu?

Üliõpilasesindus annab kaks korda aastas tudengitele võimaluse esitada projekte, et toetada tudengite hulgas ettevõtlikkust ja anda võimalus oma idee ellu viia. Kevadsemestril on projektikonkursil välja jagatavaks summaks 4000 €.

KES VÕIB ESITADA?

Projekte võivad esitada KÕIK EMÜ tudengid, seltsid, huvigrupid jne.

MIDA SA TEGEMA PEAD?

  • Loe täpsemat infot projektikonkursi eeskirjast.
  • Täida taotlusvorm.
  • Too ettenähtud kuupäevaks üliõpilasesindusse või saada digiallkirjastatult ye.juhatus@emu.ee.

FOTO: EMÜ KÜS 2018- Keskkonnateadlikkuse päevade töötuba

OLULISED KUUPÄEVAD

 Projektikonkurss toimub kevadsemestril.

Projektide esitamise tähtaeg:  15. märts 2021.

Projektikomisjon annab projektidele omapoolse hinnangu ning langetab otsuse hiljemalt 10 tööpäeva jooksul. 

Ära oota, esita oma projekt juba täna!

"Suurimad tänud EMÜ Üliõpilasesindusele, et toetate ka teiste vabatahtlike tudengiorganisatsioonide tööd. Esitatud projekti raames jagas ÜE meile toetust, mis sai kulutatud kirurgiaringi tarvikute soetamiseks - pügamismasin, kirurgilised ja anatoomilised pinsetid, käärid ja nõelahoidjad. Kõik loetletud tarvikud on korduvkasutatavad ning seega on neist meile kasu aastateks."
Eesti Veterinaarmeditsiini Üliõpilaste Selts
"Meil avanes võimalus praktiseerida erialaseid teadmisi. Vajasime toetust kanuu ehituseks. Tänu ÜE toetusele saime kanuuprojekti ellu viia. Lisaks andis projekti õnnestumine mulle niivõrd palju respekti, et mu sõbrad on alati valmis mind uuesti aitama, mis iganes uut ma ette võtan. See projekt toob tulevikus kasu suuremale kogukonnale, meie enda erialale, Maaülikoolile. See oli vaid algus."
Taivo Leesment
Puidutehnoloogia tudeng
EMÜ KÜS taotles Keskkonnateadlikuse päevade elluviimiseks toetust. "Tänu toetusele saime korraldada 12.-16. novembril 2018 keskkonnateadlikkuse päevad, mille raames toimusid keskkonda ning rohelisemat elustiili käsitlevad üritused. Projekti peamine eesmärk oli Eesti Maaülikooli üliõpilastele anda uusi teadmisi ning nõuandeid, kuidas igapäevaelus vähendada negatiivset mõju keskkonnale ning olla osa jätkusuutlikust arengust, kuna üritustel osales inimesi ka väljapoolt Eesti Maaülikooli, õnnestus antud eesmärk saavutada laiemalt."
EMÜ Keskkonnakaitse Üliõpilaste Selts