Üliõpilasesinduse teenetemärgid

Eesti Maaülikooli Üliõpilasesinduse teenetemärk on esinduse kõrgeim tunnustus, millega avaldatakse tänu inimestele, kes on panustanud esinduse tegevusse rohkem, kui neilt eeldatud. Tänaseks on oma tegemiste ja pühendumuse eest tunnustuse pälvinud 65 silmapaistvat inimest.

teenetemärk nr 1 Imre Sams

EÜLi juhatus ja I esimees

teenetemärk nr 2 OLEv Saveli

EMÜ rektor ÜE loomise ajal

teenetemärk nr 3 president Arnold Rüütel

EMÜ tudengisõbralik rektor ja Maaülikooli päritolu president

teenetemärk nr 4 Andres Selli

II ja III koosseisu esimees

teenetemärk nr 5 Mait Klaassen

EMÜ rektor

teenetemärk nr 6 Henn Elmet

postuumselt, rektor kt

teenetemärk nr 7 Oliver Helm

Tudengiraadio käivitaja

teenetemärk nr 8 Toomas Mustimets

3. koosseisu käivitaja

teenetemärk nr 9 Anne-MAi Annus

esimene naine ÜV-s ja kahe koosseisu liige

teenetemärk nr 10 Härmo Haljaste

teenetemärk nr 11 Peeter Suislepp

EÜL juhatus

teenetemärk nr 12 Aigar Kallas

ÜE esimees

teenetemärk nr 13 Fred Raju

teenete eest

teenetemärk nr 14 Riho Unt

EÜL, pikaajaline liige

teenetemärk nr 15 Kaider Puniste

ÜE esimees

teenetemärk nr 16 Alar PAllon

ühikate internetiseerimine

teenetemärk nr 17 Veiko Faster

ÜE esimees

teenetemärk nr 18 Ragnar Luts

ÜE pikaajaline liige

teenetemärk nr 19 Raimond Tamm

ÜE esimees

teenetemärk nr 20 Roomet Sõrmus

teenete eest

teenetemärk nr 21 Maris Tõnuri-Mõttus

ÜE pikaajaline liige

teenetemärk nr 22 Piret Hartman

EÜL, teenete eest

teenetemärk nr 23 Karel Rüütli

ÜE aseesimees, teenete eest

teenetemärk nr 24 Aigar Aab

ÜE esimees

teenetemärk nr 25 Henri Kaselo

ÜE esimees

teenetemärk nr 26 Vahur Valdna

ÜE pikaaegne liige

teenetemärk nr 27 KAimo Puniste

teenete eest

teenetemärk nr 28 Egon Jürisson

ÜE aseesimees

teenetemärk nr 29 Merit Sell

kahe koosseisu liige

teenetemärk nr 30 Maarja (Pihtje) Sõrmus

pikaaegne liige, ÜE aseesimees

teenetemärk nr 31 Julioja (Koltsova) Abram

pikaaegne liige, ÜE aseesimees

teenetemärk nr 32 Aleksander Semjonov

pikaaegne liige, ÜE aseesimees

teenetemärk nr 33 Jane Põhjala

ÜE sekretär

teenetemärk nr 34 Külli Koit

ÜE sekretär

teenetemärk nr 35 Moonika Kuusk

ÜE sekretär

teenetemärk nr 36 Taimo Kängsepp

AS Taisto

teenetemärk nr 37 pilvi Tering

AS A' le coq

teenetemärk nr 38 marite punpure

rahvusvahelised suhted- Läti Põllumajandusülikool

teenetemärk nr 39 terhhi torikka

rahvusvahelised suhted- Soome põllumajandustudengeid
ühendav organisatsioon SAMPSA

teenetemärk nr 40 maarja- Liisa Alop

(EÜLi juhatus)organisatsioon SAMPSA

teenetemärk nr 41 Heiki Lemba

EÜL juhatus

teenetemärk nr 42 Ivar Veskioja

EÜL juhatus

teenetemärk nr 43 Are Selge

ülisõbralik õppejõud

teenetemärk nr 44 Kaisa Pajusalu

kolmekordne sõudmise maailmameister

teenetemärk nr 45 Arne Otter

ÜE pikaajaline liige

teenetemärk nr 46 Terje Kask

ÜE sekretär

teenetemärk nr 47 Silver Kuusik

ÜE esimees

teenetemärk nr 48 Marili Köster

ÜE liige, KST esimees

teenetemärk nr 49 Hannes Puidet

ÜE liige, HST esimees

teenetemärk nr 50 Heiko Teern

ÜE toetaja

teenetemärk nr 51 Lauri Lepassar

ÜE revisjonikomisjoni esimees

teenetemärk nr 52 Lilian-Ariva Tiirmaa

ÜE toetaja, üliõpilassõbralikkus

teenetemärk nr 53 Jüri Letsaar

EMÜ õppeprorektor, üliõpilassõbralikkus

teenetemärk nr 54 Andre Purret

pikaajaline ÜE liige, ÜE aseesimees

teenetemärk nr 55 Gerlin Järvela

pikaajaline ÜE liige, ÜE esimees

teenetemärk nr 56 Merily Remma

ÜE sekretär

teenetemärk nr 57 Anneli Lorenz

EMÜ õppeosakonna juhatja

teenetemärk nr 58 Velis malts

pikaajaline ÜE liige, ÜE aseesimees

teenetemärk nr 59 Mareli Ots

pikaajaline ÜE liige, ÜE esimees

teenetemärk nr 60 Lauri Post

pikaajaline ÜE liige, ÜE esimees

teenetemärk nr 61 Sergei Malinovski

pikaajaline ÜE toetajaliige

teenetemärk nr 62 Kairit Prits

EMÜ turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja

teenetemärk nr 63 Paavo Kaimre

EMÜ õppeprorektor, üliõpilasssõbralikkus

teenetemärk nr 64 Mihkel Aavik

ÜE aseesimees

teenetemärk nr 65 Kaspar Lipmeister

ÜE liige, ÜE toetajaliige

Sulge menüü